TEREZA ČERNOHORSKÁ

PROFIL

Od roku 2008 jezdím se skupinami na doprovázené poutě Saharskou pouští. Jako business konzultantka jsem pracovala s majiteli českých firem Kofola, Logio, Adler, 2N Telekomunikace, Vivantis, Tierra Verde, s top managementem O2 a dalšími. Přeložila jsem knížku Vědomý business, zasadila se o její české vydání a přinesla myšlenku vědomého businessu do Čech. Spoluvytvořila a spoluvedla jsem deset ročníků Fóra vědomého businessu a Fórum.je. Vědomě a přirozeně jsem porodila a provádím dvě děti a pět let žiju v partnerství se závazkem k největší možné pravdivosti a zranitelnosti v každé chvíli. Miluji svého muže, naše děti, přírodu a svou práci.


PŘEDNÁŠKA

"Firma jako živá bytost"

Společně s Martinem Černohorským

Pokud pochopíme, že jsme součástí přírody, nikoli její konzumenti a pozorovatelé, začneme se chovat jinak. Pochopíme, že firma je, stejně jako každé lidské společenství, živou bytostí a to má své neměnné zákonitosti a moudrost. Začneme vést firmu moudře, v souladu se svými hodnotami a světem kolem nás...


WORKSHOP

"Poradní kruh: zdroj moudrosti"

Společně s Martinem Černohorským

Formou poradního kruhu - councilu budeme sdílet o tom, jak prožíváme firmu jako živou bytost. Zažijete pradávný způsob komunikace v kruhu, který je skvělým komunikačním nástrojem do každé firmy.