OBČERSTVENÍ

Občerstvení není hrazeno v ceně vstupenky.

Příroda i my Vám poděkujeme, pokud si na konferenci vezmete vlastní nádobu na vodu a další nápoje. 

Občerstvení si objednávejte zde:

SPOJKA KARLÍN a JEN DOBRÉ PITÍ

Jídlo na místě zajišťuje Spojka Karlín. Spojují u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána, nebo milovníka masa. Hlavní myšlenkou Spojky je ukázat lidem, že to jde i jinak. Hlásí se k novému a udržitelnějšímu směru, který nyní hýbe světem, a to flexitariánství (maso si dej střídmě, a pokud už si ho dáváš, tak ať je z volných chovů a se zvířetem ať je šetrně zacházeno). Nepoužívají žádné průmyslově zpracované potraviny, rafinovaný cukr. Naopak se snaží používat naklíčené luštěniny, fermentované potraviny jako kombuchu, zázvorové pivo i kvašené okurky. Veškerá jídla, která servírují, připravují od základu za použití čerstvých surovin. Svoji filozofii přenáší i do spolupráce s dodavateli a projekty, kteří stejně jako oni věří, že to jde i jinak. Bez kompromisů a bez předsudků.

FARMER COFFEE

Životabudič Farmer Coffee Vám na místě naservírují zkušení baristé.


V případě, že byste si nevybrali z občerstvení na místě, můžete se vydat do nejbližšího okolí, kde najdete následující restaurace:

SaSaZu

SaSaZu je luxusní asijská restaurace přímo v areálu holešovické tržnice. Nabízí vynikající asijskou kuchyni v kombinaci s jedinečným designem a atmosférou.

Restaurace se řídí principem sharing style, tedy jídlo je servírováno doprostřed stolu, aby si mohl každý nabídnout.

Doporučujeme rezervovat stůl předem.

www.sasazu.com

+420 284 097 455

Bubenské nábřeží 306, Praha 7 

Vrátnice

Blízko vstupu od nábřeží do Holešovické tržnice se nachází hospoda Vrátnice. Nabízí zejména typickou českou kuchyni za příznivé ceny.

https://www.zomato.com/cs/praha/vrátnice-holešovice-praha-7

+420 607 887 700

Bubenské nábřeží 13, Praha 7

Trang An

V srdci Holešovické tržnice v hale číslo 5 můžete navštívit restaurace Trang An s výběrem toho nejlepšího a nejznámějšího z vietnamské kuchyně.

https://www.prazska-trznice.cz/trang-an

+420 220 560 041

Hala č.5, Bubenské nábřeží 13, Praha 7